Szkolenia hr

Share
Szkolenia hr
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Kadry też muszą się szkolić

W każdej mniejszej lub większej firmie znajduje się osoba odpowiedzialna za kadry i HR. W mniejszych przedsiębiorstwach często tego typu działania prowadzą firmy zewnętrzne. Im jednak większa liczba pracowników, tym bardziej konieczne staje się zorganizowanie wewnętrznego działu.
Taki dział zajmuje się nie tylko rekrutacją i miękkim HR, ale także naliczaniem płac, urlopów, rozliczaniem zwolnień i innych świadczeń.
Z tego względu tak istotne jest przeprowadzanie szkolenia hr. Przepisy w zakresie kadr i płac bardzo często się zmieniają, są niejasne i łatwo popełnić błąd, który w konsekwencji może kosztować pracodawcę dużo stresu lub nawet kar pieniężnych.
Szkolenia hr dają możliwość zapoznania się z najnowszym ustawodawstwem, a przeszkoleni praktycy przekażą wiedzę w sposób prosty i jasny.
Wybierając firmę, która przeprowadzi szkolenia hr należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.
Przede wszystkim należy sprawdzić czy firma posiada odpowiednie uprawnienia, jak długo funkcjonuje na rynku i jakie ma referencje. To uchroni pracodawcę przed zmarnowaniem funduszy.
Dodatkowo istotna jest również kadra wykładowców. Nie zawsze teoretyk przekaże wiedzą w sposób praktyczny. A w przypadku działań kadrowych to praktyka jest najważniejsza. Wiele przypadków wymyka się ze standardowych przepisów i w takich wypadkach trzeba dostosować działania indywidualnie, nie łamiąc przy tym zasad i ustaw.
Szkolenia hr są podstawą dobrze funkcjonującej firmy, oszczędzają w ten sposób czas i koszty pracodawcy.

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: Minikoparka Gorlice, kaplica Santori, turnabol, vetrex okna bielsko biała, mezoterapia vivaderm, trioxygen 5, lpk110, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, balayage kraków, plisy Oświęcim, Fotoodmładzanie żary
Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Primacon taśmy transportowe, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, usługi dźwigowe żagań, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00
top