Hologramy na legitymację studencką

Share
Hologramy na legitymację studencką
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Hologramy na legitymacje studencka (10)Coraz częstszą praktyką wśród studentów staje się przedłużanie okresu studiów jako etapu w ich życiu. Niektórzy decydują się na naukę na kolejnych kierunkach tylko dla dokumentów. Hologramy na legitymację studencką zapewniają bowiem dostęp do wielu zniżek w lokalach gastronomicznych, sportowych, kinach, czy w komunikacji miejskiej. Osoba posiadająca status studenta jest także atrakcyjniejsza dla potencjalnego pracodawcy z uwagi na posiadane ubezpieczenie.
Na rynku można spotkać osoby, które w celach kolekcjonerskich sprzedają takie hologramy. Przestrzegają one jednak potencjalnych klientów o możliwości wykorzystania naklejki jedynie w celach kolekcjonerskich z uwagi na odpowiedzialność karną. Za wykorzystanie podrobionego dokumentu w celu osiągnięcia korzyści materialnej grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Najczęściej klientami sprzedawców hologramów są osoby, którym z różnych powodów nie powiodło się na uczelni, a którym bardzo trudno przychodzi rozstanie się z przywilejami studenckimi.

Author:

Related Post

Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe Warszawa

Slowa kluczowe: certyfikat flange fitter, vetrex-v90-alphaline, szkiełkowanie kraków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, fluorokrzemian glinu, balayage fryzjer kraków, elwix torba, pantomograf Gliwice, kinesiotaping bielsko biała, Tynk silikonowy Lakma, Minikoparka Gorlice
Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, mezoterapia vivaderm, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Lampa wisząca Spinner LED
top